Partnerite tegevused

Meie partnerid ja tegevused, mida koostöös pakume:

Seiklusfirma 360 kraadi: meeskonnamängud (nt fotojaht, gepsimine, “Kapo kuulab”), seiklusmängud (nt “Tark Mees Taskus”, “Püha Elmo Tuled”, aardejaht), kaljuronimine, diskgolf ja veel muudki. Vaata, mida nad Ojakol pakuvad.

Suvepäevad ja meeskondlikud  seiklusmängud  Seikluspartner OÜ-lt: meeskondlikud seiklusmängud- inimjaht, operatsioon kohver, pantvangidraama. Suvepäevadel- päevajuhtimine, platsi- ja meeskonnamängud, aerusurf, disc-golf, paintball, vibulaskmine meresüstadega sõitmine . Vaata mida nad Ojakol pakuvad

Mastery Koolitus: meeskonnakoolitus, juhtimiskoolitus, uudne lähenemine tiimitööle.

Seiklusfirma ja matkakorraldaja Seikle Vabaks: räätsamatkad, viburada, kajakimatkad, kiiking jms. Loe räätsamatkade kohta

Meeskonnatreeningute Agentuur MAD: praktiliste meeskonnatreeningute korraldamine.

Ürituskorralduse ning seiklusturismi ettevõte Elamuspank: ürituskorraldus, matkad ja meeskonnatreeningud. Meeskonnamängud ja atraktsioonid aktiivseks meelelahutuseks.

Firmaüritusi korraldav Seltskonnamängud: erinevate firmaürituste ja -pidude korraldamine. Vaata hinnakirja.

ALOHA Surf: Surfilaager Ojakol. Aktiivne päev, mis on jõukohane kõigile ja ei nõua eelnevat füüsilist ettevalmistust. Päeva jooksul saab osaleda lohesurfi ja purjelaua töötubades, sõita purjelaua, SUP’i, kayakiga. Vaata, milline näeb surfilaager Ojakol välja.

Pärnu Surfikeskus: Teeme teie sündmusest surfilaagri!
Pärnu surfikeskuse professionaalsed instruktorid on aastaid Ojakol surfanud ja tunnevad kohalikke surfitingimusi. Kasutamiseks on lai valik erinevat parimat surfivarustust, saab teha lohesurfi ja purjelaua töötubasid, aerusurfi-kajaki matkasid-võistluseid ning sõita vesijalgratastega.

Massaažibuss – tunne elust ja Ojakol veedetavast ajast veel rohkem mõnu massaaži nautides. Massaaž on tuntuim stressileevendus- ja pingemaandus viis. See kiirendab ainevahetust, taastab kaotsiläinud energiat ning toob täiusliku rahulolu. Ratastel massaažsalongi ehk ELAN Massaažibussi saate kutsuda oma firma peole, sünnipäevale, koolitusele, kokkutulekule vm sündmusele. Teenuse hind sõltub massaaži kestusest, liigist ja masseeritavate arvust. Näiteks 60 minuti klassikalise massaaži üksiktellimuse hind on 35 eurot, alates kolmest kliendist 30 eurot jne. Helista numbril 5635 9313 või saada e-kiri aadressile algmaelo@gmail.com ning koos leiame just sinu ürituse jaoks parima ja sobivaima lahenduse.

* * * * * *

Kui korraldad oma sündmuse meie juures ning soovid mõne partneri käest aktiivset tegevust, võid sellest ka meiega rääkida. Teeb sama välja.

Anna meile oma küsimustest märku ja vastame sulle esimesel võimalusel.

Täida paremal olev vorm (tuleb meie e-postile) või saada e-kiri aadressile info@ojako.ee

Kiirete küsimuste korral helista meile 50 84 585