Suvepäevad

Ojako keskuse tingimused loovad eelduse meeldejääva suvekooli, suvepäevade või muu firmaürituse läbiviimiseks.

Pakume täislahendust: ruumid, majutus, toitlustus, vaba aja veetmise võimalused ning koostöös oma partneritega valik aktiivseid tegevusi (vt kõige kohta altpoolt). Ja muidugi annab ümbritsev rannaäärne loodus koos ukselävelt algava merega igale sündmusele tooni juurde – igal aastaajal oma unikaalne nägu.

Aktiivne tegevus ürituste ajal

Ruumid:

Sündmuste keskse kohana sobivad hästi meie 2 seminarisaali ja kaminaruum. Muidugi on ka avar õu ning otse üle tee asuv suur muruplats need kohad, kuhu tavaliselt tegevused ja inimesed kokku tuuakse.

Vaba aeg:

Saunavõimalused (leilisaunad, aurusaun ja 2 merevaatega kümblustünni) lõõgastumiseks, kaminaruum jutuajamiseks, suur bassein, aerupaadid ja pallimänguplatsid sportimiseks – igaüks peaks leidma midagi sobivat.

Majutus:

Mahutame erinevatesse majadesse magama kuni 50 inimest. Soojal ajal on keskus paras kuni 300 inimese telkimiseks. Loe majutusvõimaluste kohta siit.

Toitlustus:

Teeme ära nii kohvi- ja suupistepausid kui ka korralikud söögikorrad. Loe toitlustuse kohta lähemalt siit.

Aktiivne tegevus:

Meil toimuvate ürituste sisustamiseks aitame koos oma heade koostööpartneritega ka erinevaid aktiivseid tegevusi läbi viia: enamasti on need matkad, seiklused ja meeskonnamängud vabas looduses. Loe võimaluste kohta siit rohkem.

Anna meile oma küsimustest märku ja vastame sulle esimesel võimalusel.

Täida paremal olev vorm (tuleb meie e-postile) või saada e-kiri aadressile info@ojako.ee

Kiirete küsimuste korral helista meile 50 84 585